Sleva -25%
Lehké a tenké dvojité lano určené pro ledovcovou turistiku či lyžování. Tomu odpovídá certifikace jako dvojité lano, a také impregnace Golden Dry - impregnace jádra a opletu, díky čemuž splňuje mezinárodní normu UIAA Water Repellent s nasákavostí 3%.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | žlutá |
| Aktivity | Expedice, Skialpinismus, Via ferrata, Vysokohorská turistika, Skitouring |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Dvojčata |
| Průměr | 8 mm |
| Délka lana | 48 m |
| Hmotnost lana | 36 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 12 |
| Dynamické prodloužení | 36 % |
| Statické prodloužení | 8 % |
| Rázová síla | 8.5 kN |
| Počet paliček pletení | 32 |