Ultralehká expreska Vision dyneema je ideální pro lehký styl, zimní či alpské lezení.
Expresky Podle ceny: dárky do 1.000 Kč Podle zaměření: Dárky pro lezce
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Ledolezení, Lezení (nepískovcové terény) |
| Hmotnost produktu | 75 g |
| Zámek karabiny | bez pojistky |
| Světlost zámku | 19 mm |
| Pevnost | smyčka: 22 kN, karabiny: 25-7-8 kN |
| Délka popruhu expresky | 11 cm |
| Zámek expresky | drátěný |