Doprava zdarma Sleva -25%
Pokud hledáte jednoduché lano vhodné hlavně pro indoorové lezení, případně pro občasné lezení venku, právě jste je našli. Patentovaná technologie UNICORE, zvyšuje životnost samotného lana, a také bezpečnost.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | červená |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na umělé stěně |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 9.8 mm |
| Délka lana | 50 m |
| Hmotnost lana | 61 g/m |
| Impregnace | ne |
| Počet pádů | 5 |
| Dynamické prodloužení | 36 % |
| Statické prodloužení | 9.2 % |
| Rázová síla | 8.2 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 36 % |
| Počet paliček pletení | 32 |