Doprava zdarma
HERO DRY 9.6 - prvotřídní jednoduché lano vhodné pro sportovní a jednodélkové lezení. Je příjemně měkké a zároveň vysoce odolné vůči oděru.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Ledolezení, Lezení na umělé stěně, Lezení (nepískovcové terény) |
| Hmotnost produktu | 2950 g |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 9.6 mm |
| Délka lana | 50 m |
| Hmotnost lana | 59 g/m |
| Impregnace | ano |
| Značení středu | ano |
| Počet pádů | 8 |
| Dynamické prodloužení | 35 % |
| Statické prodloužení | 5.1 % |
| Rázová síla | 7.9 kN |