Sleva -25%
Odolné a lehké dynamické lano s impregnací opletu a certifikované jako lano poloviční, tedy vhodné pro lezení v horách. Má ideální poměr hmotnosti a trvanlivosti, a hlavně má vysoký počet zachycených pádů.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Poloviční lana |
| Průměr | 8.6 mm |
| Délka lana | 50 m |
| Hmotnost lana | 49 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 16 |
| Dynamické prodloužení | 35 % |
| Statické prodloužení | 9 % |
| Rázová síla | 5.4 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 39 % |
| Počet paliček pletení | 40 |