Doprava zdarma Sleva -25%
Lano Flyer je dobrá volba pro ty co lezou hlavně na písku a žule. Impregnace Golden Dry navíc výrazně zvyšuje jeho odolnost vůči oděru, vodě a mrazu.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | fialová |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Lezení (nepískovcové terény) |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 10.2 mm |
| Délka lana | 60 m |
| Hmotnost lana | 65 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 9 |
| Dynamické prodloužení | 37 % |
| Statické prodloužení | 7.7 % |
| Rázová síla | 7.5 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 37 % |
| Počet paliček pletení | 48 |