Doprava zdarma Sleva -25%
Ultralehké lano o průměru pouhých 8,5 mm s certifikací jako jednoduché, poloviční i dvojité lano. Je vhodné pro zkušené lezce hledající ten nejlepší poměr hmotnosti, pevnosti a ovladatelnosti.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Ledolezení, Vysokohorská turistika |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana, Poloviční lana, Dvojčata |
| Průměr | 8.5 mm |
| Délka lana | 50 m |
| Hmotnost lana | 48 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 5 |
| Dynamické prodloužení | 37 % |
| Statické prodloužení | 8.4 % |
| Rázová síla | 7.4 kN |
| Počet paliček pletení | 48 |