Doprava zdarma
Redline 6K je výkonná vodotěsná (IP67), dobíjecí, 6000 lumenová svítilna s 4x nastavitelným zoomem a novou optimalizovanou technologií C • O • B.
| Hmotnost produktu | 646 g |
| Typ | svítilny |
| Maximální světelný tok | 6000 lm |
| Dosvit | 219 m |
| Maximální výdrž baterie | 50 hod. |
| Červené světlo | ne |
| Nastavitelný kužel světla | ano |
| Zdroj | baterie |