Hledáte šikovnou čelovku pro univerzální použití? Ledlenser HF6R Core je výrazným krokem vpřed a je naprosto ideální pro různé aktivity, a to i pro náročnější uživatele, kteří hledají kompromis mezi výkonem, hmotností a velikostí. Model LEDLENSER HF6R CORE nabízí celohliníkové tělo (126 gramů), plné nastavení sklonu, možnost použití s dalšími držáky (např. pro horolezeckou nebo pracovní přilbu) a pohodlný hlavový popruh.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Lezení, horolezectví, Cyklistika, Expedice, Skialpinismus, Kemping, Běžecké lyžování, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 126 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 800 lm |
| Dosvit | 160/140/80/25 m |
| Maximální výdrž baterie | 3/6/60 hod. |
| Červené světlo | ano |
| Nastavitelný kužel světla | ano |
| Zdroj | akumulátor |