Doprava zdarma
VIKING 900 je o 320 gramů těžším a o dva roky mladším bratříčkem Vikinga šestistovky. Jde o třísezonní spacák se zaměřením na jaro a podzim.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | červená |
| Aktivity | Turistika, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1510 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 195 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -7 °C |
| Dolní tepelný komfort | -14 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 23x41 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 225x80x50 cm |
| Šířka spacáku | standard |