Doprava zdarma
VIKING 300 je nováčkem mezi Vikingy. Jde o letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Aktivity | Turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 660 g |
| Doporučené využití | Letní |
| Výška postavy | 170 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 6 °C |
| Šířka spacáku | standard |