Doprava zdarma Sleva -20%
Spací pytel Ropucha P170cm od značky KWAK s nanotechnologií zaručí, aby Vám mimo domov v noci nebyla zima a abyste nepromokli. Vhodný spacák do zimních a extrémních podmínek.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá, červená |
| Aktivity | Turistika, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1380 g |
| Doporučené využití | Zimní |
| Výška postavy | 170 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | NANO nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -17 °C |
| Dolní tepelný komfort | -21 °C |
| Šířka spacáku | 80 |