Spacák KARMA+ pro skutečné minimalisty, cyklisty a všechny ty, kteří objem a váhu řadí na první místo a nespí v chladných podmínkách. Varianta SF je doporučena pro postavy do 170 cm, pro vyšší postavy je pak určena varianta RF.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | šedá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1010-1030 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 177-192 cm |
| Izolace | Syntetika |
| Horní tepelný komfort | 4 °C |
| Dolní tepelný komfort | -1 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 20x35 cm |