Doprava zdarma
Spacák BORA+ je spacák z dutého vlákna Microfiber dual, který splňuje přísné požadavky na malý objem, nízkou váhu a tepelný komfort a to díky sarkofágové konstrukci, materiálům a syntetickému přirozeně hypolargennímu vláknu Microfiber dual.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | šedá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1430 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 177-192 cm |
| Izolace | Syntetika |
| Horní tepelný komfort | 2 °C |
| Dolní tepelný komfort | -4 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 21x35 cm |