Čelová svítilna TIKKA nabízející světelný tok 300 lumenů a smíšený kužel světla pro osvětlení blízkého okolí a běžný pohyb. Je vhodná pro turistické aktivity jako kempování, pěší výlety nebo cestování.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Skialpinismus, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 82 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 300 lm |
| Dosvit | 65 m |
| Maximální výdrž baterie | 120 hod. |
| Červené světlo | ano |
| Nastavitelný kužel světla | ne |
| Zdroj | baterie |