Doprava zdarma
Gemini - prostě dvojče - jedna polovina se nejlépe cítí společně s tou druhou.. Ano, jak naznačuje název, toto lano je certifikované jako poloviční i dvojité a je vhodné na lezení v horách, či na ledy.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | žlutá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Expedice, Skialpinismus, Vysokohorská turistika |
| Hmotnost produktu | 2340 g |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Poloviční lana, Dvojčata |
| Průměr | 7.9 mm |
| Délka lana | 60 m |
| Hmotnost lana | 39 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 16 (dvojité), 5 (poloviční) |
| Dynamické prodloužení | 33 (dvojité), 38 (poloviční) % |
| Statické prodloužení | 8 (dvojité), 10,5 (poloviční) % |
| Rázová síla | 7,9 kN (dvojité), 5,1 kN (poloviční) kN |