Doprava zdarma Sleva -25%
Kompaktní lehké a měkké lano vhodné jak pro sportovní lezení, tak i pro lezení ve sněhu. Díky impregnaci Dry Cover a technologii UNICORE® je lano vysoce odolné a bezpečné.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | žlutá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví |
| Hmotnost produktu | 3150 g |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 9.7 mm |
| Délka lana | 50 m |
| Hmotnost lana | 63 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 8 |
| Dynamické prodloužení | 38 % |
| Statické prodloužení | 9.7 % |
| Rázová síla | 7.3 kN |
| Počet paliček pletení | 40 |