Lime Wire DY 12 cm je nejlehčí lezecká expreska v této řadě.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená, šedá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Ledolezení, Lezení (nepískovcové terény) |
| Hmotnost produktu | 79 g |
| Zámek karabiny | bez pojistky |
| Světlost zámku | 22 mm |
| Pevnost | 24 kN |
| Pevnost v příčné ose | 8 kN |
| Pevnost s otevřeným zámkem | 8 kN |
| Délka popruhu expresky | 12 cm |
| Zámek expresky | drátěný |