Nový Explore 5 je nejvýkonnější outdoorová čelovka od švédské Silvy. Kompaktní model s výkonem 700lm a hmotností 116g.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Lezení, horolezectví, Cyklistika, Skialpinismus, Vysokohorská turistika, Kemping, Běžecké lyžování, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 116 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 700/300/100/15 lm |
| Dosvit | 115/75/25/8 m |
| Maximální výdrž baterie | 3/5/10/50 hod. |
| Červené světlo | ano |
| Zdroj | akumulátor |