Hledáte jednoduchou výkonnou čelovku? Ledlenser HF4R Core je tenký a lehký základní model čelové svítilny pro použití každý den. Díky červenému přednímu světlu a dokonalému osvětlení na blízko i do dálky pomocí dvou světelných zdrojů je HF4R Core ideální čelovkou na kempování nebo na procházku se psem.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | černá |
| Aktivity | Město, Běhání, Turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 72 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 500 lm |
| Dosvit | 130/100/60/15 m |
| Červené světlo | ano |
| Zdroj | akumulátor |