Čelovka Ledlenser pro bezpečné svícení i v nebezpečných prostorách, určená především pro záchranné složky, pro pracovníky chemických ústavů, čerpacích stanic, lakovek a dalších vysoce rizikových odvětví.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá, žlutá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Práce ve výškách |
| Hmotnost produktu | 345 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 180/50 lm |
| Dosvit | 120/65 m |
| Maximální výdrž baterie | 15/40 hod. |
| Zdroj | baterie |