Svítilna Nebo Torchy 1000 patří mezi nejmenší a nejjasnější svítilny na světe!
| Hmotnost produktu | 65 g |
| Typ | svítilny |
| Maximální světelný tok | 1000 lm |
| Dosvit | 130 m |
| Maximální výdrž baterie | 6 hod. |
| Červené světlo | ne |
| Nastavitelný kužel světla | ne |
| Zdroj | baterie |