Doprava zdarma
Ledlenser XP30R představuje opravdovou revoluci mezi svítilnami - je navržena pro profesionály, kteří požadují bezkonkurenční svítivost a dosah v kompaktní a přenosné podobě.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá, šedá |
| Aktivity | Město, Lezení, horolezectví, Expedice, Práce ve výškách, Kemping |
| Hmotnost produktu | 3600 g |
| Typ | svítilny |
| Maximální světelný tok | 32000 lm |
| Dosvit | > 2,000 1,900 1,500 1,100 800 300 m |
| Maximální výdrž baterie | 0.5 0.75 1.25 2.5 >16 hod. |
| Zdroj | akumulátor |