Doprava zdarma
Letní péřový spacák s menším množstvím náplně a velice nízkou hmotností a tomu odpovídajícím objemem.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená, černá, šedá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 720 g |
| Doporučené využití | Letní |
| Výška postavy | 180 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 3 l |
| Šířka spacáku | standard |