Doprava zdarma
VIKING 1200 je zaměřen na použití v chladném období, je to však stále spacák univerzální, který hmotnostně a objemem po sbalení odpovídá parametrům spacích pytlů na 3 sezony.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | žlutá |
| Aktivity | Turistika, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1720 g |
| Doporučené využití | Zimní, Třísezonní |
| Výška postavy | 180 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -10 °C |
| Dolní tepelný komfort | -18 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 26x54 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 210x80x50cm |
| Šířka spacáku | standard |