Doprava zdarma
Třísezonní, super pohodlný, široký péřový spací pytel.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1210 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 195 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -2 °C |
| Dolní tepelný komfort | -8 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 21x36 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 225x93x60 cm |
| Šířka spacáku | wide |