Doprava zdarma
Solitaire 500 je typický třísezonní spací pytel. Konstrukce, střih a objem náplně odpovídají univerzálnímu zaměření spacáku.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1040 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -2 °C |
| Dolní tepelný komfort | -9 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 19 x 30 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 225 x 80 x 50 cm |
| Šířka spacáku | standard |