Doprava zdarma
SOLITAIRE 250 je lehký letní spací pytel.
Použití péřové náplně v letním vybavení přináší nejen nejnižší možnou hmotnost a zanedbatelný objem, ale při spaní v letních teplotách naplno využívá absorpční funkci peří, která je základem spánku v komfortu a suchu.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená, černá |
| Aktivity | Turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 570 g |
| Doporučené využití | Letní |
| Výška postavy | 180 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 8.5 °C |
| Dolní tepelný komfort | 4 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 15 x 25 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 210x80x50cm |
| Šířka spacáku | standard |