Doprava zdarma
QUILT 300 je univerzální péřový dekový spacák přísně obdélníkového tvaru, zaměřený na letní spaní venku i pod střechou stanu, chaty, auta či kajuty.
Spacáky Podle ceny: dárky od 5.000 Kč Podle zaměření: Dárky pro turisty
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená |
| Aktivity | Turistika, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1510 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 195 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 8 °C |
| Dolní tepelný komfort | -10 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 6,5l |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 220 x 80 cm |
| Šířka spacáku | 80 cm |