Doprava zdarma
Letní spací pytel z dutého vlákna s nízkou hmotností.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Kemping |
| Hmotnost produktu | 723 g |
| Doporučené využití | Letní |
| Výška postavy | 156-168 cm |
| Izolace | Syntetika |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 11 °C |
| Dolní tepelný komfort | 7/-6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 20x26 cm |