Doprava zdarma
Péřový spací pytel vhodný pro třísezónní používání přizpůsobený chladným podmínkám.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 881 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 185-198 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Polyester |
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Dolní tepelný komfort | -5/15 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 17x22 cm |