Doprava zdarma
Třísezónní péřový spací pytel do náročných podmínek.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | žlutá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 890 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 184-198 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Dolní tepelný komfort | -6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 18x21 cm |