Doprava zdarma
Ultralehký péřový spací pytel vhodný pro třísezónní používání. S odnímatelnými popruhy pro uchycení na karimatku.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 577 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 170-183 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Dolní tepelný komfort | -6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 15x20 |