Doprava zdarma
Ultralehký péřový spací pytel vhodný pro třísezónní používání nabízí maximální pohodlí pro spaní venku.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 460 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 170-183 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | 5 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 14x15 cm |