Doprava zdarma Sleva -35%
Ideální první péřový spacák vhodný pro kempování a trekking v nejteplejších měsících, který zároveň poskytuje dostatečnou izolaci pro chladnější noci na konci jara a začátku podzimu.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 940 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 185 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Nylon |
| Šířka spacáku | 78 cm |