Doprava zdarma Sleva -20%
Spací pytel Kuňka s nanotechnologií, plněný českým peřím. Je navržen pro jarní, letní a podzimní období a určen pro postavu do výšky 185 cm.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | zelená |
| Aktivity | Turistika, Expedice, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1270 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 185 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | NANO nylon |
| Vnitřní materiál | Nylon |
| Horní tepelný komfort | -2 °C |
| Dolní tepelný komfort | -12 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 34 x 23 cm |
| Rozměr rozbaleného spacáku | 200 |
| Šířka spacáku | 85 |