Lehký spacák určený pro skutečné minimalisty, cyklisty a všechny ty, kteří objem a váhu řadí na první místo a nespí v chladných podmínkách.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1480 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 177 - 192 cm |
| Izolace | Syntetika |
| Horní tepelný komfort | 9 °C |
| Dolní tepelný komfort | 5 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 16x29 cm |