Doprava zdarma
Ski Trab Ortles 90 je skvělá lyže pro náročné lyžaře s vynikajícím výkonem na tvrdém sněhu ve strmých svazích.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Skialpinismus, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 1100 g |
| Určení | Freeride, Adventure, touring |
| Jádro | Dřevěné jádro (Liwood Air od SkiTrabu) |
| Šíře lyží pod patou | 90 mm |
| Délka lyží | 157 - 178 cm |