Doprava zdarma
Model SkiTrab Gara je zajímavá alternativa k modelu Gara Aero World Cup.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá, žlutá |
| Aktivity | Skialpinismus, Závodní skialpinismus |
| Hmotnost produktu | 730,760,795 g |
| Určení | Ultralite, závodní |
| Jádro | Aramidové jádro (od SkiTrabu) |
| Šíře lyží pod patou | 63-64 mm |
| Délka lyží | 155, 162, 169 cm |