Přilba Vision od firmy Black Diamond je lehká a odolná zároveň, aby Vás ochránila i při náročném technickém lezení.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Ledolezení, Via ferrata, Lezení (nepískovcové terény) |
| Hmotnost produktu | 215 g |
| Obvod hlavy od | 53 cm |
| Obvod hlavy do | 63 cm |
| Stahování (aretace) přilby | plastové pásky |
| Uchycení brýlí / čelovky | ano |