Doprava zdarma
Péřová, prošívaná přikrývka pro 2 osoby vhodná na třísezónní používání.
| Pro koho | Muži, Ženy, Děti |
| Barva | šedá |
| Aktivity | Turistika, Lezení, horolezectví, Vysokohorská turistika, Kemping |
| Hmotnost produktu | 1270 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 156-198 cm |
| Izolace | Peří |
| Svrchní materiál | Polyester |
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Dolní tepelný komfort | -6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 23x41 cm |