Doprava zdarma Sleva -25%
Skvělý poměr hmotnosti, odolnosti a uživatelského komfortu! To je přesně to, co můžete od tohoto lano očekávat. Výborná volba pro všestranné lezce, kteří chtějí jedno lano pro různé použití. Navíc s voděodolnou úpravou jádra i opletu.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | modrá |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Lezení na umělé stěně, Lezení (nepískovcové terény) |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 9.8 mm |
| Délka lana | 60 m |
| Hmotnost lana | 65 g/m |
| Impregnace | ano |
| Značení středu | ano |
| Počet pádů | 9 |
| Dynamické prodloužení | 35 % |
| Statické prodloužení | 7.9 % |
| Rázová síla | 9.1 kN |