Doprava zdarma Sleva -25%
Lano Tiger je, díky zesílenému opletu, a technologií Unicore, jedno z nejpoužívanějších lan Beal pro lezení na písku.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | růžová |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku |
| Hmotnost produktu | 3660 g |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 10 mm |
| Délka lana | 60 m |
| Hmotnost lana | 61 g/m |
| Impregnace | ano |
| Značení středu | ano |
| Počet pádů | 8 |
| Dynamické prodloužení | 37 % |
| Statické prodloužení | 8 % |
| Rázová síla | 7.6 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 40 % |
| Počet paliček pletení | 48 |