Doprava zdarma
Ice Line Unicore je opravdu lehké lano o tloušťce 8,1 mm s certifikací jako poloviční lano a s minimální rázovou silou. Díky impregnaci Golden Dry je vhodné hlavně pro lezení v ledu, mixu nebo na klasické horské cesty.
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Ledolezení |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Poloviční lana |
| Průměr | 8.1 mm |
| Délka lana | 70 m |
| Hmotnost lana | 42 g/m |
| Impregnace | ano |
| Počet pádů | 7 |
| Dynamické prodloužení | 37 % |
| Statické prodloužení | 11.5 % |
| Rázová síla | 4.9 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 41 % |