Doprava zdarma Sleva -25%
V Bealu jsou skuteční lanoví mistři. Už v roce 1997 upletli lano, které vydrželo neskutečných devět pádů. Impregnace Golden Dry pak snížila nasákavost lan Beal pod 2 %. Lano Booster je navíc průkopníkem prvních tenkých lan a nabízí vynikající pevnost.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | oranžová |
| Aktivity | Lezení, horolezectví |
| Typ lana | Dynamická lana |
| Určení | Jednoduchá lana |
| Průměr | 9.7 mm |
| Délka lana | 60 m |
| Hmotnost lana | 61 g/m |
| Počet pádů | 7 |
| Dynamické prodloužení | 38 % |
| Statické prodloužení | 8 % |
| Rázová síla | 7.4 kN |
| Průměrná hmotnost opletu | 42 % |
| Počet paliček pletení | 40 |