Expreska pro sportovní lezení s plnými karabiny s rovným a prohnutým zámkem a polyamidovým popruhem 16 mm x 11 cm.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Aktivity | Lezení, horolezectví, Lezení na písku, Ledolezení, Lezení (nepískovcové terény) |
| Hmotnost produktu | 99 g |
| Zámek karabiny | bez pojistky |
| Světlost zámku | 21 mm |
| Pevnost | karabiny: 26-8-11 kN, smyčka: 22 kN |
| Délka popruhu expresky | 11 cm |
| Zámek expresky | plný |