Spacák Patrol z mikro vlákna určený pro děti od raného věku do výšky postavy 155 cm. Díky ojedinělému designu umožňujícímu prodloužení délky spacáku o 35 cm je spacák „rostoucí“.
| Pro koho | Děti |
| Barva | fialová |
| Hmotnost produktu | 1150 g |
| Doporučené využití | Třísezonní |
| Výška postavy | 155 cm |
| Izolace | Syntetika |
| Dolní tepelný komfort | -6 °C |
| Rozměr sbaleného spacáku | 20x36 cm |