Dětská čelovka Ledlenser KIDLED 4R je svým designem atraktivní pro malé dobrodruhy. Je vysoce odolná dětskému zacházení, snadno ovladatelná a bezpečná pro citlivý dětský zrak.
| Pro koho | Děti |
| Barva | fialová, mix barev, růžová |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Lezení, horolezectví, Expedice, Kemping |
| Hmotnost produktu | 25 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 40 lm |
| Dosvit | 9/2 m |
| Maximální výdrž baterie | 2/18 hod. |
| Červené světlo | ano |
| Zdroj | akumulátor |