Doprava zdarma
Hledáte opravdu výkonnou čelovku? Tady ji máte! Ledlenser HF8R Core je adaptivní výkonná čelovka pro každou outdoorovou aktivitu. Technologie adaptivního světelného kužele umožňuje automatické stmívání a zaostřování. HF8R je tak první čelovkou značky Ledlenser, kterou můžete používat bez použití rukou a která nevyžaduje žádné manuální ovládání.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Lezení, horolezectví, Cyklistika, Expedice, Skialpinismus, Vysokohorská turistika, Kemping, Běžecké lyžování, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 194 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 1600 lm |
| Dosvit | 210/200/100/25 m |
| Maximální výdrž baterie | 3,5/10/90 hod. |
| Červené světlo | ano |
| Zdroj | akumulátor |