Hledáte výkonnou a spolehlivou čelovku? Čelovka LEDLENSER H7R CORE je skvělá kompaktní, dobíjecí svítilna, která je připravena čelit i těm nejnáročnějším podmínkám nejen při outdoorových dobrodružstvích. Díky intuitivnímu ovládání vám poskytne nekompromisní světelný výkon a také pohodlí.
| Pro koho | Muži, Ženy |
| Barva | černá |
| Aktivity | Běhání, Turistika, Lezení, horolezectví, Cyklistika, Expedice, Skialpinismus, Vysokohorská turistika, Kemping, Běžecké lyžování, Skitouring |
| Hmotnost produktu | 259 g |
| Typ | čelovky |
| Maximální světelný tok | 1000 lm |
| Dosvit | 250/200/25 m |
| Maximální výdrž baterie | -/4/65 hod. |
| Zdroj | akumulátor |